INTER CARS UKRAINE 

Донецк (Украина)

Сферы деятельности

Финансовый сектор

Я хочу тут работать

INTER CARS UKRAINE 

Компанія Inter Cars Ukraine на ринку автозапчастин з 2000 року і представляє в Україні найбільшого в Східній Європі торговця запчастинами Inter Cars S.A. (м. Варшава, Польща).

     Inter Cars S.A. була заснована в 1990 році в Варшаві. На сьогодняшній день Inter Cars S.A. є найбільшим постачальником автомобільних запчастин не тільки у Польщі, а також у цілому регіоні Центрально-Східної Європи. Inter Cars S.A. має 123 філії у Польщі та 54 відділи у Чехії, Словаччині, Угорщині, Хорватії, Румунії, Литві, Бельгії, Італії та на Україні. Пропозиція Inter Cars S.A. нараховує 160 000 найменувань запчастин до автомобілів. Площа першого помешкання фірми складала 300 м2, зараз центральний офіс знаходиться під Варшавою, в м.Чоснув, площа якого на сьогодні складає  17 000м2.

   Паралельно із дистрибуцією запчастин до легкових і вантажних автомобілів, що є основною діяльністю Inter Cars S.А., фірма веде продаж легендарної марки мотоциклів TRIUMPH. Inter Cars S.А. також володіє двома дочірніми підприємствами: з 2003 р. - LAUBER, що займається регенерацією автозапчастин  і з 2004 р. - FEBER, що виробляє причепи до вантажівок

     Компанію Inter Cars Ukraine було започатковано у 2000 році в м. Хмельницький, де зараз знаходиться Хмельницька філія.  Inter Cars Ukraine входить в асоціацію ATR International AG, що поєднує основних найбільших європейських постачальників автозапчастин до автомобілів.

Головний офіс компанії Inter Cars Ukraine та Логістичний центр розташовано у м.Києві  по вул. Сирецька 49 в.

     Мережа філій  Inter Cars Ukraine наразі нараховує шістнадцять авторизованих відділень: у Хмельницькому, Запоріжжі, Черкасах, Чернігові, Кременчузі, Вінниці, Донецьку, Рівному, Кіровограді, Маріуполі, Житомирі,  три філії в Києві та дві філії в Дніпропетровську. 

     На сьогодні Inter Cars Ukraine пропонує понад 80 тисяч найменувань запчастин до легкових і вантажних автомобілів, з яких на головному складі постійно є не менше 50 тисяч.

     Головна відмінність Inter Cars Ukraine від інших українських структур ринку "spare parts" - найширший асортимент пропонованої продукції. Повна пропозиція головного підприємства містить у собі більше 60 000 найменувань запчастин - до легкових та 25 000 найменувань - до вантажних автомобілів. Асортимент продукції сформований з урахуванням структури вітчизняного ринку й особливостей експлуатації західних автомобілів у нашій країні.

В липні 2007 року сталося злиття фірм Inter Cars S.A. та JC Auto, що стало однією із найважливіших подій в автомобільній галузі у Європі.

Це у свою чергу дало змогу збагатити пропозицію Inter Cars Ukraine більш ніж 25 тис. запчастинами провідних азіатських виробників.

ТОВ «Inter Cars Ukraine»  на ринку автозапчастин з 2000 року і представляє в Україні найбільшого в Східній Європі торговця запчастинами Inter Cars S.A. (м. Варшава, Польща).

Inter Cars S.A. була заснована в 1990 році в Варшаві. Концепція Inter Cars S.A., яка послідовно реалізовувалась, призвела до того, що на сьогоднішній день Inter Cars S.A. є найбільшим постачальником автомобільних запчастин не тільки в Польщі, а також у цілому регіоні Центрально-Східної Європи. Inter Cars S.A. має 118 філій у Польщі та 46 відділів у Бельгії, Румунії, Чехії, Словаччині, Угорщині, Хорватії, Італії, Литві і на Україні. Inter Cars S.A пропонує більше 200 000 найменувань запчастин до автомобілів. Площа першого помешкання фірми складала 400 м2, зараз центральний офіс знаходиться під Варшавою, в м.Чоснув, площа якого на сьогодні складає 17 000м2.

Inter Cars Ukraine була заснована в 2000 році в м. Хмельницький, де зараз знаходиться відділення Inter Cars Ukraine. Inter Cars Ukraine входить в асоціацію ATR International AG, що поєднує основних європейських постачальників автозапчастин до автомобілів.
Центральний логістичний знаходиться в пгт. Горенка за 8 км. від в м.Києв. Площа  центрального складу на сьогодні складає 8000 м2.
 Компанія Inter Cars Ukraine на сьогодні нараховую більше 200 професійних спеціалістів.
Inter Cars Ukraine має розгалужену дистриб'юторську сітку, яка постійно розширюється завдяки професійній та кваліфікованій роботі спеціалістів. За десять років існування Inter Cars Ukraine в Україні відкрито сімнадцять авторизованих філій в: Запоріжжі, Черкасах, Чернігові, Кременчузі, Вінниці, Донецьку, Рівному, Кіровограді, Маріуполі, Житомирі, шість філій в Києві та дві філії в Дніпропетровську.

 
Компания не разместила информацию об открытых вакансиях.